Oferta semforge.com obejmuje szereg usług wspierających skuteczne prowadzenie biznesu w Internecie. Audyt SEO i PPC stron firmowych i sklepów internetowych to pierwszy krok do wykrycia i usunięcia nieprawidłowości oraz poprawy Twojej witryny pod względem UX, SEO czy sprzedażowym. Audyt kampanii Google AdWords to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci dowiedzieć się, na ile efektywnie sterujesz budżetem reklamowym oraz jak prawidłowo zaplanować skuteczną i niedrogą kampanię. Z kolei wykorzystując e-marketingowe konsultacje specjalistyczne z Certyfikowanymi Specjalistami Google AdWords i Google Analytics oraz ekspertami od marketingu firmy w Internecie, uzyskasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania o to, jak optymalnie zarządzać biznesem online.

Wszystko to ? na wyciągnięcie ręki i w cenach, na które Cię stać. Nasze usługi są dostępne online, nie musisz więc dłużej marnować czasu na wysyłanie zapytań ofertowych o wycenę. Dzięki naszym rozwiązaniom, takim jak audyty stron, audyty kampanii reklamowych czy konsultacje e-marketingowe, Twoja strona lub sklep oraz wszelkie podejmowane przez Ciebie działania zyskają na wartości i operatywności. Nigdy już nie popełnisz błędu, a za to skoncentrujesz się na rozwoju firmy i czerpaniu z niej maksimum profitów.

Pozwól nam być orzeźwiającym podmuchem wiatru, dzięki któremu Twoja firma wzniesie się na wyższy poziom jakości.

Konsultacje specjalistyczne e-marketing Konsultacje specjalistyczne e-marketing
Producent: Exelmedia
Cena: 152,00 zł (netto: 123,58 zł )
szt.
zobacz więcej

Wybierz konsultacje e-marketingowe z naszymi ekspertami. Oferujemy doradztwo specjalistyczne z zakresu SEO (pozycjonowania serwisów w wyszukiwarce Google), Google AdWords, UX (użyteczności serwisów internetowych) i ogólnych spraw związanych z marketingiem w internecie.

Analiza prowadzonych działań marketingowych Analiza prowadzonych działań marketingowych Analiza prowadzonych działań marketingowych
Producent: Exelmedia
Cena: 738,00 zł (netto: 600,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Prowadzisz działania marketingowe, lecz nie wiesz jak je analizować? Nie wiesz, które kanały promocji są najefektywniejsze? Skorzystaj z analizy prowadzonych działań marketingowych i dowiedz się, w które formy reklamy warto inwestować, a które z nich nie przynoszą Ci żadnego zysku!

Audyt kampanii Google AdWords Audyt kampanii Google AdWords
Producent: Exelmedia
Cena: 1 250,00 zł (netto: 1 016,26 zł )
szt.
zobacz więcej

Prowadzisz kampanię AdWords we własnym zakresie? Nie jesteś zadowolony z firmy/osoby, która prowadzi dla Ciebie kampanię? Zamów autyd kampanii reklamowej Google AdWords - oszczędź pieniądze wydawane na budżet i zwiększ konwersje z uzykanego ruchu.

Audyt serwisu firmowego Audyt serwisu firmowego
Producent: Exelmedia
Cena: 1 230,00 zł (netto: 1 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Audyt UXaudyt SEO i audyt sprzedażowy ? profesjonalny i kompleksowy audyt serwisu firmowego to rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na efektywność i skuteczność biznesu w sieci.

Audyt sklepu internetowego Audyt sklepu internetowego
Producent: Exelmedia
Cena: 3 075,00 zł (netto: 2 500,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Sklep internetowy to potężne narzędzie sprzedażowe ? przyciąga klientów, generuje zyski i pozwala budować pozytywny wizerunek marki na rynku. Wielu właścicieli sklepów nie może jednak wybić się ponad konkurencję pomimo doskonałej oferty. Profesjonalny audyt e-sklepu, obejmujący audyt UXaudyt SEO i audyt sprzedażowy, pozwala wykryć stojące za takim stanem rzeczy błędy i wyznaczyć obszary do poprawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl