Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W biznesie nie ma miejsca na zgadywanki i rebusy. Poprzez integracje strony firmowej lub sklepu internetowego z Google Analytics zyskasz dostęp do analiz i statystyk Twojego serwisu oraz wielu przydatnych raportów, dzięki którym zapanujesz nad tym, co dzieje się na stronie i zoptymalizujesz ją tak, by przynosiła maksymalne zyski!

Wdrożenie i konfiguracja statystyk internetowych Google Analytics to potężne narzędzie, jakie pozwoli Ci podejmować trafne decyzje biznesowe. Integracja strony WWW czy e-sklepu z Google Analytics umożliwia poznanie ścieżki konwersji dla serwisu, monitorowanie aktywności strony dla urządzeń mobilnych, a także pozyskanie cennych raportów społecznościowych, które pozwalają zmierzyć wpływ mediów społecznościowych na realizację celów biznesowych i konwersję.

Dowiedz się, kim są Twoi klienci, skąd przychodzą, co oglądają na stronie, kiedy i dlaczego ją opuszczają. Zobacz, jakie treści i produkty interesują ich najbardziej. Sprawdź, jakie podstrony są oglądane najchętniej, a jakie są często porzucane z uwagi na słabą jakość contentu, afunkcjonalność interfejsu czy inne przyczyny. Zweryfikuj skuteczność reklam i od teraz realizuj działania marketingowe z nastawieniem na doskonały efekt!
Rozwijaj biznes online pewnie i świadomie. Podejmuj właściwe decyzje już dziś ? zintegruj Twoją stronę z Google Analytics!

Analytics Site Analytics Site Analytics Site
Producent: Exelmedia
Cena: 119,31 zł (netto: 97,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Wdrożenie i konfiguracja statystyk internetowych Google Analytics w serwisach firmowych. Chcesz wiedzieć wszystko o swoim kliencie ? Chcesz podejmować trafne decyzje biznesowe ? Chcesz udoskonalać swoją firmę ? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to musisz mieć ten produkt!

  • nowość
Analytics Shop Analytics Shop Analytics Shop
Producent: Exelmedia
Cena: 119,31 zł (netto: 97,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Wdrożenie i konfiguracja statystyk internetowych Google Analytics w sklepach internetowych. Wiesz, które produkty najlepiej się sprzedają ? Skąd pochodzą Twoi klienci ? Kiedy i dlaczego porzucają koszyk zakupowy ? Na te i podobne pytania odpowie Google Analytics!

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl