W semforge.com wiemy, co się liczy w biznesie. Oferujemy domeny internetowe oraz profesjonalny, niezawodny hosting z własną bazą MySQL dla stron WWW i sklepów internetowych ? zawsze w najlepszych cenach na rynku!

Hosting i domeny w jednym miejscu 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oferujemy rejestrację i roczną obsługę domeny internetowej z dowolnie wybranym rozszerzeniem .pl, .com.pl,. eu lub .com. W ramach obsługi możemy wykonać przekierowanie domeny na dowolny URL, host czy adres I.P., utworzyć skrzynki e-mail oraz wykonać inne, powierzone zadania.

Osoby i firmy, chcące wystartować w sieci z własnym biznesem, sklepem, blogiem czy portalem, mogą zdecydować się także na hosting w semforge.com. Proponujemy hosting sklepu internetowego z możliwością podpięcia 2 domen, przestrzenią dyskową aż 10 GB, rocznym transferem 300 GB, 2 kontami FTP, 2 bazami MySQL oraz dostępem do panelu Direct Admin, a także hosting stron WWW ? idealny dla serwisu firmowego, bloga czy małego portalu ? z opcją obsługi 1 domeny, z przestrzenią dyskową 5 GB, rocznym transferem 100 GB, 2 skrzynkami mailowymi, 1 kontem FTP, 1 bazą MySQL i dostępem do panelu admina. 

Dlaczego wybrać nasz hosting?

Oferta domen i hostingów na rynku jest niezwykle szeroka. W wyborze odpowiedniego rozwiązania można kierować się wieloma sugestiami, niską ceną czy bonusami w pakiecie. My jednak stawiamy na to, co pewne i rzeczywiście korzystne. Wiemy, że w hostingu tak naprawdę liczą się optymalne parametry techniczne, od których zależy m.in. szybkość ładowania strony, mająca wręcz priorytetowe znaczenie w późniejszej optymalizacji.

Z kolei rejestrując domenę, pomagamy dobrać chwytliwy, łatwy do zapamiętania, dopasowany do biznesu i skuteczny adres strony internetowej, dzięki któremu firmowy serwis WWW, sklep czy blog pozwolą na efektywne pozycjonowanie w Internecie, wzbudzą zainteresowanie i przyciągną do Ciebie wielu klientów!

Domena internetowa Domena internetowa
Producent: Exelmedia
Cena: 123,00 zł (netto: 100,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Domena internetowa na rok czasu.

Hosting - serwis firmowy Hosting - serwis firmowy
Producent: Exelmedia
Cena: 246,00 zł (netto: 200,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Hosting roczny dla stron firmowych.

Hosting - sklep internetowy Hosting - sklep internetowy
Producent: Exelmedia
Cena: 369,00 zł (netto: 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Hosting roczny dla sklepów internetowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl